Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Ambiente Biznesi

Ambiente me qera ne Tirane

  • Ambiente me qera ne Tirane

Përshkrimi

Shteti : Shqipëri
Data : 18/12/2017
Vendndodhja : Kamëz, Albania

Japim ambiente me qera,ndertes 2 kateshe,185m▪ kati i par dhe 200m▪kati i dyt. te pershtatshme per çdo lloj bisnesi.me te gjitha kushtet dhe parametrat e duhura objekti ndodhet ne kamez ne rrugen berisha, per me sh ju lutemi te na kontaktoni ne tel.0685333330


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App