Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Apartamente

1+1 Shitet apartamenti 84 m2 Orikum, Vlore

37,800€

  • 1+1 Shitet apartamenti 84 m2 Orikum, Vlore
  • 1+1 Shitet apartamenti 84 m2 Orikum, Vlore

Përshkrimi

Çmimi * : 37,800€
Shteti : Shqipëri
Data : 26/02/2018
Apartamenti : 1+1
Sipërfaqja : 84.4m2
Hipoteke : Po
Viti i ndërtimit : 2012
Dhoma gjumi : 1
Banjo : 1
Ballkon : Po
Kati : 3
Ashensor : Po
Garazh : Jo
Vendndodhja : Vlorë, Albania

Shitet apartamenti 1+1 ne Orikum, Vlore. Siperfaqja totale bashke me ambjentet e perbashketa eshte 84.4m2. Ndodhet ne katin e 3 te pallatit 5 katesh. Ndertim i ri i vitit 2012. Apartamenti eshte i mobiluar me kuzhine, sallon, dhome gjumi dhe tualet. Per te pare gjithe apartamentin me detaje shihni videon e bashkangjitur. Ndodhet ne rrugen kryesore te Orikumit (Bulevardi Princesha Rugiine). Cmimi eshte 450euro/m2 por mbetet i diskutueshem. Per me shume informacione mund te me kontaktoni ne numrin e cel dhe viber: 355694520305. Ose ne whatsap ne numrin: 355696584245 .*Numri juaj i telefonit do ti shfaqet shitësit

Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App