Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Apartamente

1+1 banese ne shtje Orikum,Vlore qender turistike

37,800€

  • 1+1 banese ne shtje Orikum,Vlore qender turistike
  • 1+1 banese ne shtje Orikum,Vlore qender turistike
  • 1+1 banese ne shtje Orikum,Vlore qender turistike
  • 1+1 banese ne shtje Orikum,Vlore qender turistike
  • 1+1 banese ne shtje Orikum,Vlore qender turistike
  • 1+1 banese ne shtje Orikum,Vlore qender turistike
  • 1+1 banese ne shtje Orikum,Vlore qender turistike
  • 1+1 banese ne shtje Orikum,Vlore qender turistike
  • 1+1 banese ne shtje Orikum,Vlore qender turistike

Përshkrimi

Çmimi * : 37,800€
Shteti : Shqipëri
Data : 18/05/2018
Sipërfaqja : 84m2
Vendndodhja : Bulevardi Princesha Rugjine, Orikum, Albania

Shitet apartamenti 1+1. Siperfaqja totale me gjithe ambjentet e perbashketa eshte 84m2. Ndersa vetem siperfaqja e apartamentit eshte 82 m2. Hyrja ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri 4 katesh. Apartamenti ka ballkonin dhe dritaren e dhomes me pamje nga rruga kryesore e Orikumit (Bulevardi Princesha Rugiine). Cmimi eshte 450euro/m2 por mbetet i diskutueshem. Per me shume informacione mund te me kontaktoni ne numrin e cel dhe viber: 355694520305. Ose ne whatsap ne numrin: 0696584245


*Numri juaj i telefonit do ti shfaqet shitësit

Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App