Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Elektronika Telefona & Tablets

Xiaomi Redmi Note 4X

20,000Lek

  • Xiaomi Redmi Note 4X
  • Xiaomi Redmi Note 4X
  • Xiaomi Redmi Note 4X

Përshkrimi

Çmimi * : 20,000Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 11/01/2018
Modeli : Note 4X
RAM : 3gb
Kamera : 13mp
Vendndodhja : Tirana, Albania

Shes Xiaomi Redmi Note 4X 
13mp camera me f2.0
Ekrani 5.5inch 1080 : 1920, 2.5D curved 
Snapdragon 625 8 core
3GB ram
4100 mah bateri ( nga te paktet celulare qe mban deri 24 ore me perdorim te rende )

Ne kuti, vetem 2 muaj perdorim, me case mbrojtese dhe kues.

200 mije lek. 
0682082389Post your rating


Top Android App
Android App