Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Tokë / Truall

TOKE+ULLINJE 5 VJECARE KEMBEHET ME MAKINE

36,000€

  • TOKE+ULLINJE 5 VJECARE KEMBEHET ME MAKINE

Përshkrimi

Çmimi * : 36,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 30/12/2017
Sipërfaqja : 3550 m2
Vendndodhja : Berat, Albania

Shitet tokë në Berat në fshatin bilçë me siperfaqe 3550 m2 në formë të rregullt me permasa 21m x 170m e mbjellë me 80 fidan ullinjë dhe disa peme të tjera frutore me prespektiv per unazen e qytetit e pershtateshme për çdo gjë.Ofroj dhe mundësinë e këmbimit me apartament ose dyqan si dhe makina deri në vlerën e 10.000€ mirëpres ofertat tuaja tel & sms ju faleminderit.0692350212Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App