Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Apartamente

Shtitet apartamet 1+1

  • Shtitet apartamet 1+1
  • Shtitet apartamet 1+1
  • Shtitet apartamet 1+1
  • Shtitet apartamet 1+1
  • Shtitet apartamet 1+1
  • Shtitet apartamet 1+1
  • Shtitet apartamet 1+1
  • Shtitet apartamet 1+1
  • Shtitet apartamet 1+1

Përshkrimi

Shteti : Shqipëri
Data : 20/12/2017
Apartamenti : 1+1
Banjo : 1
Kati : 2
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shtitet apartamet 1+1 ne golem afer albanian star hotel te ish kompleksi xixa. Apartamenti eshte i mobiluar ndodhet ne katin e dyte dhe eshte sh prane detit jo me shume se 40 m. Zona e plazhit eshte nga me te mirat dhe ofron gjithcka per pushuesit. Shitet per arsye emigrimi. Te gjith te interesuarit te kontaktojn ne nr 0694792340


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App