Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Shtepi Private

Shtepi private 3 kate ne Durres

160,000€

  • Shtepi private 3 kate ne Durres
  • Shtepi private 3 kate ne Durres
  • Shtepi private 3 kate ne Durres
  • Shtepi private 3 kate ne Durres
  • Shtepi private 3 kate ne Durres
  • Shtepi private 3 kate ne Durres
  • Shtepi private 3 kate ne Durres
  • Shtepi private 3 kate ne Durres
  • Shtepi private 3 kate ne Durres

Përshkrimi

Çmimi * : 160,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 13/12/2017
Sipërfaqja (m²) : 100 m2
Opsion shtese : 518 m2 Toke
Dhoma gjumi : 3
Ballkon / Verandë : Po
Numri i katëve : 3
Vendndodhja : Durrës, Albania

shtepia ndodhet ne durres lagjia 17 shtepia eshte 100 metra katrore cdo kat dhe ka 518 metra katror toke 


Vendndodhja

Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App