Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Tokë / Truall

Shitet Toke ne autostrade

  • Shitet Toke ne autostrade
  • Shitet Toke ne autostrade
  • Shitet Toke ne autostrade

Përshkrimi

Shteti : Shqipëri
Data : 13/01/2018
Vendndodhja : Vlorë, Albania

Shitet 1000 metra toke anes autostrades Levan-Vlore,eshte me truall shtepie dhe certifikat pronesie..mund te shitet edhe me pjes 2 dylyl ose me shum sipas interesit,toka ndodhet afer me rrotondon e Novoseles,dmth ka dalje per tu kthyer ne rrotondo.cmimi 25 milion lek per dylym.0696128514Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App