Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Prona Tokë / Truall

Shitet toke

  • Shitet toke
  • Shitet toke
  • Shitet toke
  • Shitet toke
  • Shitet toke
  • Shitet toke
  • Shitet toke
  • Shitet toke

Përshkrimi

Shteti : Shqipëri
Data : 08/01/2018
Vendndodhja : Shkodër, Albania

Shitet toke 1.5 dylym livall dhe 2 dylym ullishte me rreth 50 rrenj ulli .. tokat jan te ndare sic jan ne harte .. ndollen ne bardhaj te shkodres dhe shitet 10 miljon lek dylymi , jan me dokumenta te rregullta per informacion me te detajuar kontaktoni ne kte nr cel +355688715210Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App