Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Prona Shtepi Private

Shitet shtepia

30,000,000Lek

  • Shitet shtepia
  • Shitet shtepia
  • Shitet shtepia
  • Shitet shtepia
  • Shitet shtepia

Përshkrimi

Çmimi * : 30,000,000Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 02/01/2018
Numri i katëve : 1
Vendndodhja : Shtërmen, Elbasan, Albania

Shitet shtepia 1+1 me banjo mrena dhe e kompletuar. + ka dhe toke 

Ka dhe toka buqsore nqs ju interesojn. Shtepia ndodhet ne fshatin shtermen cerrik elbasan. Ky esht nr. 0674952324


Vendndodhja

Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App