Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Shtepi Private

Shitet Shtepi Private

  • Shitet Shtepi Private
  • Shitet Shtepi Private
  • Shitet Shtepi Private
  • Shitet Shtepi Private
  • Shitet Shtepi Private
  • Shitet Shtepi Private
  • Shitet Shtepi Private
  • Shitet Shtepi Private
  • Shitet Shtepi Private
  • Shitet Shtepi Private

Përshkrimi

Shteti : Shqipëri
Data : 07/12/2017
Sipërfaqja (m²) : 150m2
Opsion shtese : Truall: 820m2
Dhoma gjumi : 2
Banjo : 1
Hipotekë : Po
Ballkon / Verandë : Po
Numri i katëve : 1
Vendndodhja : Shkodër, Albania

Shitet shtepi private ne lagjen “Karahase”, rruga “Hafiz Musa Derguti”

Siperfaqe ndertimi: 150m2

Shtepia perbehet nga: Sallon+Kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo

Truall: 820m2 i rrethuar

Garazh per makine

Shtepia eshte e projektuar per 3 kate

Shtepia ndodhet ne nje zone te qete dhe me ajer shum te paster.

Shtepia ka dokumentacion te rregullt

Per me shume informacion kontaktoni ne nr +355698881828


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App