Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Shtepi Private

Shitet shtepi private dy kateshe

75,000€

  • Shitet shtepi private dy kateshe
  • Shitet shtepi private dy kateshe
  • Shitet shtepi private dy kateshe
  • Shitet shtepi private dy kateshe
  • Shitet shtepi private dy kateshe
  • Shitet shtepi private dy kateshe

Përshkrimi

Çmimi * : 75,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 08/01/2018
Vendndodhja : Durrës, Albania

Shitet shtepi private dy kateshe ne plepa Durres me siperfaqe 240 metra katror shtepia komplet +515 metra katror toke rreth e qark shtepis. Shtepia esht dy kateshe .kati i par i banimit eshte i kompletuar dhe perbehet nga sallon ,kuzhin ,dy dhoma gjumi te dyja me ballkone , banje ,dhe verand te madhe. Toka eshte e mbjell me vreshta rrushi dhe pem frurore.kati i dyte eshte me kollona dhe solet .shtepia eshte e pajisur me te gjitha dokumentat e nevojshme . Me hipotek . Per me shume me kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne viber 00306944595258Vendndodhja

Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App