Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Shtepi Private

Shitet Shtepi private

1€

  • Shitet Shtepi private
  • Shitet Shtepi private
  • Shitet Shtepi private
  • Shitet Shtepi private
  • Shitet Shtepi private

Përshkrimi

Çmimi * : 1€
Shteti : Shqipëri
Data : 25/12/2017
Sipërfaqja (m²) : 420
Vendndodhja : Paskuqan, Albania

okazion shtepi private ne paskuqane me tok shtepi 1 kat dhe 420 metra toke 0694546285

cmimi ne telefon 


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App