Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Apartamente

Shitet Shtepi 2 dhoma gjumi + sallon

54,000€

  • Shitet Shtepi 2 dhoma gjumi + sallon
  • Shitet Shtepi 2 dhoma gjumi + sallon
  • Shitet Shtepi 2 dhoma gjumi + sallon
  • Shitet Shtepi 2 dhoma gjumi + sallon
  • Shitet Shtepi 2 dhoma gjumi + sallon
  • Shitet Shtepi 2 dhoma gjumi + sallon
  • Shitet Shtepi 2 dhoma gjumi + sallon
  • Shitet Shtepi 2 dhoma gjumi + sallon
  • Shitet Shtepi 2 dhoma gjumi + sallon

Përshkrimi

Çmimi * : 54,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 16/12/2017
Sipërfaqja : 100 m2
Opsion shtese : E mobiliar
Hipoteke : Po
Dhoma gjumi : 2
Banjo : 1
Ballkon : Po
Vendndodhja : Pogradec, Albania

Shitet apartament me siperfaqe mbi 100 m2. Shtepia eshte e mobiliar dhe e kompletuar me te gjitha elektro-shtepiaket. 90% e mobiljeve dhe elektroshtepiakeve te sjella nga greqia. Kushte bashke-kohore. 2 dhoma gjumi 1 sallon plus kuzhine. 3 ballkone. Te gjitha dhomat jane me parket. Shtepia eshte perdorur vetem per 4 vjet nga nje muaj ne Stinen e veres. Shtepia shitet vetem per arsye emigrimi. Per me shume info : 0694783388


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App