Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Elektronika Telefona & Tablets

Shitet Samsung S6 Edge Plus

33,000Lek

  • Shitet Samsung S6 Edge Plus
  • Shitet Samsung S6 Edge Plus

Përshkrimi

Çmimi * : 33,000Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 08/01/2018
Prodhuesi : Samsung
Modeli : s6 edge
Memoria : 32
Vendndodhja : Durrës, Albania

Shitet samsung s6 edge plus. Ngjyre gold. Shume pak i perdorur. 32 Gb. Ne gjendje 9/10.. Çmimi eshte 330 mij lek dhe shume pak i diskutushem… Per me shume info kontaktoni ne  nr tel/whatsapp:0675874720Post your rating


Top Android App
Android App