Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Elektronika Telefona & Tablets

Shitet S6 Edge Plus

34,000Lek

  • Shitet S6 Edge Plus
  • Shitet S6 Edge Plus

Përshkrimi

Çmimi * : 34,000Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 06/01/2018
Prodhuesi : Samsung
Modeli : S6 Edge Plus
Vendndodhja : Durrës, Albania

Shitet S6 Edge Plus. Ngjyr gold. Ne gjendje 9/10. Çmimi 340 mij leke dhe shume pak i diskutushem. Nr tel:0675874720Post your rating


Top Android App
Android App