Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete AutoVetura

Shitet ose nderohet makina

  • Shitet ose nderohet makina
  • Shitet ose nderohet makina
  • Shitet ose nderohet makina
  • Shitet ose nderohet makina

Përshkrimi

Shteti : Shqipëri
Data : 21/01/2018
Marka : Renault
Modeli : clio
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shitet ose nderohet Reno clio me dokumenta deri ne prill makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike batteri rip motori vaj filtra te nderuar super gjendje nr 0698512707


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App