Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Prona

Shitet Njesi Biznesi

70,000€

  • Shitet Njesi Biznesi
  • Shitet Njesi Biznesi
  • Shitet Njesi Biznesi

Përshkrimi

Çmimi * : 70,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 12/01/2018
Vendndodhja : Durrës, Albania

Shitet ambjent biznesi ne zonen e plazhit te Durresit ambjenti ka 160 m2 dhe rreth 100m2 verande .Ambjenti ndodhet ne Qender te PLazhit ne nje pallat ne rruge kryesore perball Hotel Antalias dhe ne krah te Hotel Prishtines ngjitur me stacionin e Autobuzave te Kosoves .Objekti eshte ne proces hipotekimi 
Ekziston mundesia e berjes se ambjentit ne apartamente te vogla .
Cmimi i diskutueshem 
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel : 0693911722


*Numri juaj i telefonit do ti shfaqet shitësit

Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App