Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete AutoVetura

Shitet Mersedez Benz C Class 220 CDI

4,000€

  • Shitet Mersedez Benz C Class 220 CDI
  • Shitet Mersedez Benz C Class 220 CDI
  • Shitet Mersedez Benz C Class 220 CDI
  • Shitet Mersedez Benz C Class 220 CDI
  • Shitet Mersedez Benz C Class 220 CDI
  • Shitet Mersedez Benz C Class 220 CDI

Përshkrimi

Çmimi * : 4,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 23/01/2018
Marka : Mercedes-Benz
Modeli : C Class 220
Struktura : Portobagazh
KM : 200 000 - 249 999
Dyer : 4/5
Viti I Prodhimit : 2005
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shitet Mersedez Benz C Class 220 CDI Me Motor EVO I 2005 Full Opsion Manual Me 240.000 klm Origjinale Sherbime Te Sapo Bera Egacme Per Zdo Prove Letrat Te Bera Para 2 Muajsh Makina Esht Ne Suler Gjendie Brenda Dhe Jasht Si Dhe Motorike Apo Xenerike Cmimi 4.000€ I Diskutueshem Per Me Shum Tel Ne Numrin 
0672136576


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App