Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete Aksesorë

Shitet kasetafon makine

100€

  • Shitet kasetafon makine
  • Shitet kasetafon makine
  • Shitet kasetafon makine
  • Shitet kasetafon makine

Përshkrimi

Çmimi * : 100€
Shteti : Shqipëri
Data : 05/01/2018
Gjendja : E Përdorur
Vendndodhja : Durrës, Albania

Shitet kasetofon i ardhur nga Gjermania me usb dhe aux  pa asnje difekt cmimi 100euro  i diskutueshem nr telefonit 0672349388 Driloni *Numri juaj i telefonit do ti shfaqet shitësit

Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App