Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Elektronika Telefona & Tablets

Shitet iphon 6s 64gb

38,000Lek

  • Shitet iphon 6s 64gb
  • Shitet iphon 6s 64gb
  • Shitet iphon 6s 64gb
  • Shitet iphon 6s 64gb
  • Shitet iphon 6s 64gb
  • Shitet iphon 6s 64gb
  • Shitet iphon 6s 64gb
  • Shitet iphon 6s 64gb
  • Shitet iphon 6s 64gb

Përshkrimi

Çmimi * : 38,000Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 10/01/2018
Prodhuesi : Apple (Iphone)
Modeli : 6s
Memoria : 64gb
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Iphon 6s 64gb (europian) gjendja shum e mir me pak shenja te lehta perdorimi ne kase anash kurse ekrani akull i paster i pa hapur asnjeher ne servis dhe 6 muj perdorim gjithsej ne gjendje pune perfekte shitet 380 mij lek cmim i padiskutueshem per cmim tjeter mos kontaktoni me kues origjinal dhe kllef.Kontakt 0675545342 ose mund te shkruani edhe sms ne viber whatsap


Post your rating


Top Android App
Android App