Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete AutoVetura

Shitet hyndai atos viti 1999

1,200€

  • Shitet hyndai atos viti 1999
  • Shitet hyndai atos viti 1999
  • Shitet hyndai atos viti 1999
  • Shitet hyndai atos viti 1999
  • Shitet hyndai atos viti 1999
  • Shitet hyndai atos viti 1999
  • Shitet hyndai atos viti 1999

Përshkrimi

Çmimi * : 1,200€
Shteti : Shqipëri
Data : 23/01/2018
Modeli : hyndai atos
Struktura : Makinë e vogël
KM : 100 000 - 149 999
Karburanti : Benzinë
Trasmisioni : Manuale
Dyer : 4/5
Viti I Prodhimit : 1999
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shitet hyndai atos viti 1999 me letra te paguara dhe siguracion deri ne shtator 2018 pa kondicioner me timon mekanik motor 1 benzin cmimi 1200 euro me 128 mij kilometra telefonata serjoze 0693467644 Cmimi diskutushem ose mundesi nderrimiPost your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App