Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete AutoVetura

Shitet Golf 4 viti 2001

3,200€

  • Shitet Golf 4 viti 2001
  • Shitet Golf 4 viti 2001
  • Shitet Golf 4 viti 2001
  • Shitet Golf 4 viti 2001
  • Shitet Golf 4 viti 2001
  • Shitet Golf 4 viti 2001
  • Shitet Golf 4 viti 2001
  • Shitet Golf 4 viti 2001
  • Shitet Golf 4 viti 2001
  • Shitet Golf 4 viti 2001

Përshkrimi

Çmimi * : 3,200€
Shteti : Shqipëri
Data : 11/01/2018
Marka : Volkswagen
Modeli : Golf 4
Struktura : Veture
KM : 200 000 - 249 999
Karburanti : Naftë
Trasmisioni : Manuale
Dyer : 4/5
Viti I Prodhimit : 2001
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shitet Golf 4 viti 2001 nafte 6+1 marshe T (di) te kuqe. Makina ka 215 mij klm dhe eshte mbajtur per qef sic duket edhe ne foto. Posedon klima,4 xhama elektrik, xhama te zinj origjinal mbrapa+te madhin me nuance lejla,pasqyra elektrike,dopio airbag,timon tresh,sallon RECARO meshine+kamosh ne mes. Disqe audi s3 origjinal,4goma te reja,ferrota te kuqe,susta sport,amortizator te rinj NGK,vaj+filtra te nderruar,antifrize,marmite sportive me zhurme,letra te paguara,full xeno+te targes,stopa amerikane,impiant muzike JBL 1200w me amplifikator. Cmimi 3200€ i diskutueshem kur te shikohet makina. Nr cel 0684652554Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App