Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Automjete AutoVetura

SHITET BMW 318i

  • SHITET BMW 318i
  • SHITET BMW 318i
  • SHITET BMW 318i

Përshkrimi

Shteti : Shqipëri
Data : 17/01/2018
Marka : BMW
Modeli : 318i
Struktura : Veture
Dyer : 4/5
Viti I Prodhimit : 1997
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Librazhd, Albania

Shitet makina bmw 318i.Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe shum e mbajtur.Vit prodhim dhjetor 1997.Makina eshte me timon anglez.Cmimi me marrveshje dhe i negociushem.Tel:0683702565 


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App