Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Apartamente

Shitet apartament 65.5m2

60,000€

  • Shitet apartament 65.5m2
  • Shitet apartament 65.5m2
  • Shitet apartament 65.5m2
  • Shitet apartament 65.5m2
  • Shitet apartament 65.5m2
  • Shitet apartament 65.5m2

Përshkrimi

Çmimi * : 60,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 15/12/2017
Apartamenti : 1+1
Sipërfaqja : 65.5m2
Hipoteke : Po
Dhoma gjumi : 1
Banjo : 1
Kati : 6
Vendndodhja : Rruga Taulantia, Durrës, Albania

Shitet apartament 1+1 65.5m2 , Apartamenti ndodhet ne Vollga Durres kati 6 prane kolegjit Amerikan,me ashensor e mobiluar totalisht 1 dhome gjumi dhe nje dhome ndenje + guzhine kjo ka dhe ballkonin perkates,1 banjo . .Apartamenti eshte I paisur me certificate pronesie.


Vendndodhja

Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App