Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Ambiente Biznesi

Shitet Ambjenti Ne Plazh Durres

100,000€

  • Shitet Ambjenti Ne Plazh Durres
  • Shitet Ambjenti Ne Plazh Durres

Përshkrimi

Çmimi * : 100,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 18/01/2018
Sipërfaqja : 115
Opsion shtese : 60m2 verande
Vendndodhja : Rruga Lule Bore, Durrës, Albania

Shitet ambjenti ne zonen e plazhit te durresit, Ambjenti ndodhet ne vijen e dyte bregdetare, institucionin me te afert shteteror ka ambulancen e plazhit .

ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 115 m2 dhe veranden 60m2. ambjenti eshte ne forme “L” .

Ambjenti eshte me hipoteke qe do te thote disponon çertefikate pronesie.

nese je i interesuar per kete ambjen dhe kerkon me shume informacion na shkruaj ose kontakto ne nr tel: +355 696255868*Numri juaj i telefonit do ti shfaqet shitësit

Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App