Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Ambiente Biznesi

Shitet ambjent biznesi

555€ :

  • Shitet ambjent biznesi
  • Shitet ambjent biznesi
  • Shitet ambjent biznesi
  • Shitet ambjent biznesi
  • Shitet ambjent biznesi

Përshkrimi

Çmimi * : 555€ :
Data : 03/12/2017
Sipërfaqja : 200m2
Opsion shtese : Oborr prej 300 m2
Vendndodhja : Rruga Lule Bore, Durrës, Albania

Shitet ambjent biznesi ne zonen e Plazhit te Durresit me hipoteke te rregullt ,Dyqani eshte 200m2 dhe ka nje oborr prej 300 m2 ,Ekziston mundesia e dhenjes me qera per kopshte zdruktari ose rreparte prodhimi per rrobaqepsi ose dyralumini cmimi Okazion dhe i Diskutueshem
kush esht i interesuar te kontakto ne nr e tel 0674073087


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App