Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Apartamente

Shitet 1+1 tek kat i trete.

  • Shitet 1+1 tek kat i trete.
  • Shitet 1+1 tek kat i trete.
  • Shitet 1+1 tek kat i trete.
  • Shitet 1+1 tek kat i trete.
  • Shitet 1+1 tek kat i trete.
  • Shitet 1+1 tek kat i trete.
  • Shitet 1+1 tek kat i trete.
  • Shitet 1+1 tek kat i trete.
  • Shitet 1+1 tek kat i trete.

Përshkrimi

Shteti : Shqipëri
Data : 18/12/2017
Apartamenti : 1+1
Sipërfaqja : 56m2
Hipoteke : Po
Dhoma gjumi : 1
Banjo : 1
Ballkon : Po
Kati : 3
Vendndodhja : Shkodër, Albania

Shitet 1+1 tek Ura Dervishbeg, kat i trete.Sip: 56m2, plus 2.5m2 shtese tek ballkoni. Hyrja eshte totalisht e rikonstruktuar. Shitet pa arredimin qe shihet ne fotot, mbetet vetem banaku dhe kontrabanaku. Hyrja ndodhet ne katin e trete dhe eshte me pamje nga rruga kryesore. Pallati e ka hyrjen nga trotuari. Çmimi: 48 milion. Hyrja ka hipoteke. Per me shume detaje te tjera, kontaktoni me: SHKODRA CRAIGLIST Viber/whatsapp: 0673081001


Vendndodhja

Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App