Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Të Ndryshme

Shiten komplete kolltuqesh per lokal

900€

  • Shiten komplete kolltuqesh per lokal
  • Shiten komplete kolltuqesh per lokal
  • Shiten komplete kolltuqesh per lokal
  • Shiten komplete kolltuqesh per lokal
  • Shiten komplete kolltuqesh per lokal
  • Shiten komplete kolltuqesh per lokal
  • Shiten komplete kolltuqesh per lokal

Përshkrimi

Çmimi * : 900€
Shteti : Shqipëri
Data : 31/12/2017
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Kompletet, kolltuqe+pupa+jasteket+tavolinat si ne foto, eshte dhe kendi 5x4m i cili ndahet ne cifte.Jane ne gjendje shume te mire. Lokali ku kane qene eshte afesisht 100m2.Te interesuarit te kontaktojne: 0692343416Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App