Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona

Shes nje objekt me 2 Katesh

  • Shes nje objekt me 2 Katesh
  • Shes nje objekt me 2 Katesh
  • Shes nje objekt me 2 Katesh

Përshkrimi

Shteti : Shqipëri
Data : 03/01/2018
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shes nje objekt me 2 Kate ndertim 250m cdo kat dhe 80 metra oborr me dokumeta te rregullta 0694888850

Tek Zyra E Limuzine Tirana & Makina Dasmash.Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App