Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Elektronika Kompjutera & Laptops

Shes lap top

25,000Lek

  • Shes lap top
  • Shes lap top
  • Shes lap top
  • Shes lap top
  • Shes lap top

Përshkrimi

Çmimi * : 25,000Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 09/05/2018
Gjendja : E Përdorur
Modeli : Acer
Vendndodhja : Durres

Eshte I markes Acer dhe ne gjendje shume te mire pune.

Cmimi: 250.000 leke

Nr I cel: 0674914665

Durres


Post your rating


Top Android App
Android App