Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Dyqane

Shes dyqan 30m katror+wc

60,000€

  • Shes dyqan 30m katror+wc
  • Shes dyqan 30m katror+wc
  • Shes dyqan 30m katror+wc
  • Shes dyqan 30m katror+wc
  • Shes dyqan 30m katror+wc
  • Shes dyqan 30m katror+wc

Përshkrimi

Çmimi * : 60,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 10/05/2018
Sipërfaqja : 30M
Vendndodhja : Durres

Eshte 30m katror+wc. Eshte me dokumentacion te rregullt dhe I certifikuar. Ndodhet prane gjykates se Durresit.

Cmimi: 60.000€

Nr I cel: 0674914665

Durres


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App