Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Elektronika Telefona & Tablets

Samsung galaxy j5 dhe htc m8 one

150€

  • Samsung galaxy j5 dhe htc m8 one
  • Samsung galaxy j5 dhe htc m8 one

Përshkrimi

Çmimi * : 150€
Shteti : Shqipëri
Data : 27/01/2018
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shiten te dy celularet.samsung j5 dhe htc m8 one.htc ka krisje tek xhami, por eshte funksional touchi.shiten te dy bashke.shiten per arsye mosperdorimi. Nr kontakti 0692132553Post your rating


Top Android App
Android App