Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Automjete AutoVetura

PEGO 106 SPORT

2,500€

  • PEGO 106 SPORT
  • PEGO 106 SPORT
  • PEGO 106 SPORT
  • PEGO 106 SPORT
  • PEGO 106 SPORT

Përshkrimi

Çmimi * : 2,500€
Shteti : Shqipëri
Data : 31/01/2018
Marka : Peugeot
Modeli : 106
Struktura : Veture
Trasmisioni : Manuale
Dyer : 2/3
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Tiranë , Albania

SHITET PEGO 106 SPORT ME IMPJANT MUZIKE Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shum e mbajtur MAKINA IKA TE GJITHA SHRBIMET EKRYERA NE KO …NR..T..0696400883Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App