Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Apartamente

OKAZION!!Shitet Apartament

500€

  • OKAZION!!Shitet Apartament
  • OKAZION!!Shitet Apartament
  • OKAZION!!Shitet Apartament

Përshkrimi

Çmimi * : 500€
Shteti : Shqipëri
Data : 02/01/2018
Sipërfaqja : 87m2
Hipoteke : Po
Banjo : 1
Ballkon : Po
Kati : 4
Ashensor : Po
Vendndodhja : Durrës, Albania

Shitet apartamenti me pamje nga plazhi.87m2 me 500€metri me hipoteke dhe me letra te rregullta,me kontrate uji dhe dritash te rregullta.Pallati posedon ashensor dhe hyrja ndodhet ne kat te 4.
Apartamenti posedon 2dhoma dhe banjo,ballkon i madh dhe koridor te brenshem.
PER ME SHUME INFO KONTAKT:0684746316


Vendndodhja

Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App