Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete AutoVetura

Okazion!Audi A4,S Line

2,900€

  • Okazion!Audi A4,S Line
  • Okazion!Audi A4,S Line
  • Okazion!Audi A4,S Line
  • Okazion!Audi A4,S Line
  • Okazion!Audi A4,S Line
  • Okazion!Audi A4,S Line
  • Okazion!Audi A4,S Line

Përshkrimi

Çmimi * : 2,900€
Shteti : Shqipëri
Data : 17/01/2018
Marka : Audi
Modeli : A4
Struktura : Portobagazh
KM : 180 000 - 199 999
Karburanti : Benzinë
Trasmisioni : Manuale
Dyer : 4/5
Viti I Prodhimit : 2004
Ngjyra : Gri
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Durrës, Albania

shitet Audi A4,S line 1.8 benzine turbo(kamio manuale)vit prodhimi 2004,me 180.000 km.Full option(sistem navigimi,pilot automatik,sensor parkimi para mbrapa,sedilie me sistem ngrohie).4 goma rezerve disqe alumini.Makina eshte shum pak e perdorur ne Shqiperi.Makina eshte ne gjendje shume te mire,dhe e gatshme per cdo lloj prove.Taksa te paguara deri ne janar 2019.
Ps:çmimi eshte i padiskutueshem,dhe nuk nderrohet me asnje lloj makine.
Kontakt:0697774361Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App