Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Shtëpi & Familje Mobilje

OKAZION

70,000Lek

  • OKAZION
  • OKAZION
  • OKAZION
  • OKAZION
  • OKAZION
  • OKAZION
  • OKAZION

Përshkrimi

Çmimi * : 70,000Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 09/12/2017
Gjendja : E Përdorur
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shiten divanet + dy kolltuqe + tavolin mesi. Jane material emdief dhe shume te mirembajtura. Ndodhemi ne Tirane. 
Nr. 0683136906
Cmimi 700.000 (te vjetra) i diskutueshem.


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App