Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Prona Shtepi Private

Okazion

55,000€ :

  • Okazion
  • Okazion
  • Okazion
  • Okazion

Përshkrimi

Çmimi * : 55,000€ :
Data : 03/12/2017
Hipotekë : Po
Numri i katëve : 3
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

okazion shitet shtepia 3 kate dhe 400 metra toke me certifikate ne durres arapaj 0694546285


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App