Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Automjete AutoVetura

Mercedes Benz C220

6,500€

  • Mercedes Benz C220
  • Mercedes Benz C220
  • Mercedes Benz C220
  • Mercedes Benz C220
  • Mercedes Benz C220
  • Mercedes Benz C220
  • Mercedes Benz C220
  • Mercedes Benz C220

Përshkrimi

Çmimi * : 6,500€
Shteti : Shqipëri
Data : 20/01/2018
Marka : Mercedes-Benz
Modeli : c220
Struktura : Veture
KM : 200 000 - 249 999
Dyer : 4/5
Viti I Prodhimit : 2005
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Elbasan, Albania

Shitet Benz c220 ne gjendje super t mir, 212000 km origjinale. Shum e paster si brenda dhe jasht. Viti i prodhimit fundi i 2005. Nuk ka nevoj per asnje sherbim. E gatshme per cdo lloj prove.
Per me shum info kontaktoni ne inbox ose tel. 0696850438

Griqani, Elbasan, AlbaniaPost your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App