Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Bare / Restorante

Lokal I mobiluar me qera

300€

  • Lokal I mobiluar me qera
  • Lokal I mobiluar me qera
  • Lokal I mobiluar me qera
  • Lokal I mobiluar me qera
  • Lokal I mobiluar me qera
  • Lokal I mobiluar me qera
  • Lokal I mobiluar me qera
  • Lokal I mobiluar me qera
  • Lokal I mobiluar me qera
  • Lokal I mobiluar me qera

Përshkrimi

Çmimi * : 300€
Shteti : Shqipëri
Data : 04/01/2018
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Lokali eshte I mobiluar ne gjendje pune dhe me klientele te rregullt. Ndodhet ne zonen e unazes se re brenda ne kompleks pallatesh .cmimi I diskutueshem. kerkojme persona serioze Cel 0692726739


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App