Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Elektronika Kompjutera & Laptops

Laptop Samsung Super Gjendje OKAZION

25,000Lek

  • Laptop Samsung Super Gjendje OKAZION
  • Laptop Samsung Super Gjendje OKAZION
  • Laptop Samsung Super Gjendje OKAZION
  • Laptop Samsung Super Gjendje OKAZION
  • Laptop Samsung Super Gjendje OKAZION
  • Laptop Samsung Super Gjendje OKAZION

Përshkrimi

Çmimi * : 25,000Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 12/12/2017
Modeli : Samsung
Versioni : Windows 7 64 bit
Procesori : Dual Core CPU 2.10 GHz
Ram : 3gb
HDD : 300gb
Vendndodhja : Fier, Albania

Parametrat : 

Bluetooth , wifi , camera , microphone

Memorja – 300gb + hardisk i jashtem 320gb

Procesor – Dual Core CPU 2.10 GHz

System type – 64 bit

Ram- 3gb

Windows 7 professional 64 bit

Ne cmim perfshihet falas dhe : canta e laptopit + hardisk i jashtem 320 gb qe mund ta perdorni per cdo gje .


Post your rating


Top Android App
Android App