Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Elektronika Kompjutera & Laptops

Lap top apple

350€

  • Lap top apple
  • Lap top apple
  • Lap top apple
  • Lap top apple

Përshkrimi

Çmimi * : 350€
Shteti : Shqipëri
Data : 22/12/2017
Modeli : apple
Procesori : Core 2
Ram : 4gb
HDD : 320
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shitet lap top apple
Ram 4
Hdd 320
Core 2
I bllokuar Ska dhe kus gjendje super
Cmimi 350 euro 
Cel 0682771071


Post your rating


Top Android App
Android App