Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Oferta Pune Punë e Përgjithshme

KERKOHENE PUNTORE PER NJE MINIFABRIKE URGJENTE

45,000Lek

  • KERKOHENE PUNTORE PER NJE MINIFABRIKE URGJENTE

Përshkrimi

Çmimi * : 45,000Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 15/01/2018
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Kerkojm puntor per montim kepucesh.1 puntor per premont.1 puntor per gurin grryes dhe nji puntor per presimin..paga 450mij lek plus siguracjoni i paguar nga firma..8 or pune..e diela pushim..adresa rruga Jordan Misja pa vajtur tek shinat e trenit Tirane..per me shum infermacion kontaktoni ne numrin e telefonit.0685975517


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App