Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Elektronika Kompjutera & Laptops

Hp elitebook 850 core i5-4200u

440€

  • Hp elitebook 850 core i5-4200u
  • Hp elitebook 850 core i5-4200u
  • Hp elitebook 850 core i5-4200u
  • Hp elitebook 850 core i5-4200u
  • Hp elitebook 850 core i5-4200u
  • Hp elitebook 850 core i5-4200u
  • Hp elitebook 850 core i5-4200u

Përshkrimi

Çmimi * : 440€
Shteti : Shqipëri
Data : 07/12/2017
Gjendja : E Përdorur
Vendndodhja : Durrës, Albania

Hp elitebook 850. Core i5-4200u. 8 gb ram. Hdd ssd. Super i shpejt. Laptopi esht i ri. I sapoardhur nga zvicra. I pajisur me kuesin origjinal dhe cante.

0696117484


Post your rating


Top Android App
Android App