Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Shtëpi & Familje Elektroshtëpiake

Fshes me korrent

5,000Lek

  • Fshes me korrent
  • Fshes me korrent
  • Fshes me korrent
  • Fshes me korrent
  • Fshes me korrent
  • Fshes me korrent

Përshkrimi

Çmimi * : 5,000Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 08/12/2017
Vendndodhja : Gjirokaster, Albania

Shes fshes me korrent, per arsye mosperdorimi. Fshesa eshte perdorur shume pak here dhe shitet ashtu sic e shikoni ne foto. Qesja qe mbledh pluhurat eshte material rrobe, nuk do jete nevoja per te blere dhe nderruar ngahera plasmase per pluhurat. Cmimi: 50 000 lek(te vjetra) Kontakt: ne viber ose whatsapp nr. 0685255832


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App