Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete AutoVetura

Fiat Stilo e vitit 2008

  • Fiat Stilo e vitit 2008
  • Fiat Stilo e vitit 2008
  • Fiat Stilo e vitit 2008
  • Fiat Stilo e vitit 2008
  • Fiat Stilo e vitit 2008
  • Fiat Stilo e vitit 2008
  • Fiat Stilo e vitit 2008

Përshkrimi

Çmimi * : 2,300€
Shteti : Shqipëri
Data : 01/12/2017
Gjendja : E Përdorur
Modeli : Stilo
Vendndodhja : SH85, Durrës, Albania

Shitet Fiat Stilo MultiJet 1.9 nafte vitit 2008, Kambjo manuale ,makines letrat i mbarojn ne prill 2018 kush eshte i interesuar te me kontaktoj 

makina shitet sepse e kam makine te trete dhe po rrin kot ne garazhd 
Cmimi eshte pak i diskutueshem.
Per me shume kontaktoni ne 0662069911Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App