Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Automjete AutoVetura

Fiat Scudo 7+1

7,000€

  • Fiat Scudo 7+1
  • Fiat Scudo 7+1
  • Fiat Scudo 7+1
  • Fiat Scudo 7+1
  • Fiat Scudo 7+1

Përshkrimi

Çmimi * : 7,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 13/01/2018
Marka : Fiat
Modeli : Scudo
KM : 100 000 - 149 999
Karburanti : Naftë
Trasmisioni : Manuale
Dyer : 4/5
Viti I Prodhimit : 2008
Ngjyra : E verdhë
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Kilometrazhi:120 000-129 999
Targa:Shqiptare 
Kamio: Manuale
Karburanti:Naftë

Pershkrimi: Fiat Scudo,,Viti prodhimit 2008,,me targa shqiptare dhe ne gjendje shumë të mirë ,,Me te gjitha sherbimet e kryera,,Shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi i negociushem

Nr celi: 0673040200Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App