Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Elektronika Aksesorë Për Kompjuter

Ekrane laptop

1,500Lek

  • Ekrane laptop

Përshkrimi

Çmimi * : 1,500Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 08/12/2017
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shiten ekrane LCD me fishe CCFL (jo Led) per laptop te perdorur dhe funksional rekuperuar nga laptope me probleme ne motherboard.

1. Ekran 14.1″ polsh XWGA LCD CCFL (1280×800) – 4.000 Leke

2. Ekran 15.4” polsh XWGA LCD CCFL (1280×800) (3 cope) – 3.000 Leke/Cope

3 Ekran 14” polsh XGA (katror) LCD CCFL (1024×768) (2 cope) – 1500 Leke/Cope 

Kontakte : 

Cel : 0692965518 (whatsapp,viber)


Post your rating


Top Android App
Android App