Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Prona Apartamente

Apartament

83,000€ :

  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament
  • Apartament

Përshkrimi

Çmimi * : 83,000€ :
Data : 03/12/2017
Hipoteke : Po
Dhoma gjumi : 3
Banjo : 2
Ballkon : Po
Kati : 4
Vendndodhja : Durrës, Albania

Apartamenti eshte me çertifikate te rregullt pronesie, kati i 4 i banimit , me pamje nga porti dhe nga qyteti . Perbehet nga 3 dhoma fjetje , 2 banjo , 2 ballkone , 1 dhome ndenje , kuzhine e kompletuar.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete , me mundesi parkimi dhe me te gjitha facilitetet shume prane .
Numer kontakti : 0692066900 
0692180523


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App