Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Apartamente

APARTAMENT 3+1 LUKSOZ NE BLLOK

600,000€

  • APARTAMENT 3+1 LUKSOZ NE BLLOK
  • APARTAMENT 3+1 LUKSOZ NE BLLOK
  • APARTAMENT 3+1 LUKSOZ NE BLLOK

Përshkrimi

Çmimi * : 600,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 13/12/2017
Apartamenti : 3+1
Sipërfaqja : 300 m2
Hipoteke : Po
Dhoma gjumi : 3
Banjo : 2
Ballkon : Po
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Apartamenti ka pamje te Tiranes nga te gjitha krahet, qe nga liqeni Tiranes dhe deri Bulevardi Bajram Curri. Organizimi i apartamentit eshte si me poshte : Disponon 3 dhoma, 1 sallon dimeror dhe veror, 2 tualete, 2 veranda. 3 dhomat kane hapesire te konsiderueshme dhe arkitetkture mbreslenese, Salloni eshte i ndare ne dy pjese, nje dimerore me oxhak dhe pjesa tjeter verore e rrethuar nga dy verandat dhe dritaret qe hapen nga mbrapa. Tualetet jane nje art me vete, pjesa e parketit eshte e shtruar nga ato te anijeve dhe hidrosanitaret te markes prestigjoze Jaccuzi. Verandat disponojne nje pamje te mrekullueshme te Tiranes. Apartamenti disponon dhe nje post parkimi . Per cdo informacion kontaktoni ne 0676023888


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App